Predajna pohlad
Predajna pohlad textil
Predajna pohlad lana
Novinky
La Sportiva Testarossa 2019

Nová La Sportiva Testarossa 2019 v YAK&RYSY.

viac
La Sportiva SS 2019

Nová kolekcia La Sportiva 2019 už v obchode.   Buď ako PRO - Lez ako PRO Malá vzorka z novej kolekcie oblečenia. Oveľa viac možete vidieť a vyskúšať u nás v predajni Yak&Rysy.

viac

La Sportiva jar/leto 2020

Pridané: 28.05.2020

Po rozpačitom začiatku jarnej sezóny, už hádam bude všetko fungovať tak ako sme si zvykli. Do obchodu nám dorazila kompletná objednávka z La Sportivy a tak radi Vás uvidíme a hádam sa Vám bude nová kolekcia páčiť.

Uvod obr

 

La Sportiva Novinky

Tak napriek zložitej situácii nám do obchodu dorazili tohoročné novinky z Talianska. V obchode je kopec pekných vecí a zatiaľ je aj super výber z farieb a veľkostí. Naše topánky sú ideálnou obuvou pre bežcov, turistiku a horskú turistiku. Membrány Gore-Tex a technológie od La Sportivy zaručujú že topánky sú pevné, ľahké a vodeodolné s dlhou životnosťou. Najinovatívnejšie modely spájajú membránu Gore-Tex Surround s konštrukciou Nano-Cells ™, pozostávajúcu z malých priedušných buniek, ktoré obopínajú zvršok, aby mu poskytli štruktúru a dynamicky pomohli topánke zbaviť sa vlhkosti. V ponuke nájdete aj lezecké topánky a topánky pre ozajstných horských mužov. Základné vrstvy od La Sportivy, ktoré sú v priamom kontakte s pokožkou sú navrhnuté tak, aby uvoľňovali pot, aby sa dosiahla maximálna priedušnosť, a súčasne rýchlo vyschli. Prvé vrstvy La Sportiva sa vyrábajú pomocou technológií, ktoré ich robia priedušnými a ktoré sú ošetrené prostriedkami proti zápachu a antibakteriálnymi látkami, ako je Polygiene. Konštrukcia textílií napomáha ich priedušnosti a schopnosti rýchleho schnutia. Textil z bežeckej kolekcie je to čo vám urobí z tréningu príjemný zážitok a oblečenie z našej lezeckej kolekcie je skrátka to čo musí mať každý pod skalami či v horách na sebe. Nájdite presne to, čo potrebujete pre Vaše ďalšie dobrodružstvá!

obr1 obr2 obr3
 obr4  obr5  obr6


Jackal
Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár