Novinky
Testovačkaa Chopok Krupová

Chceli by sme Vás pozvať na testovanie skialp lyží a lyžiarok   Pozývame Vás športovať, testovať, ako aj zabávať sa na Chopku v Krupovej doline.   Kedy?: 19.01.2019 od 9:30 do 14:30 hod. Kde?:   Chopok juh,...

viac
Testovačka Štrbské Pleso

Cez víkend sme mali testovačku na Štrbskom Plese. Bolo fajn a dalo sa celú sobotu skúšať všeličo. Yaksteam

viac

Prečo my

Lebo si zakladáme na osobnom prístupe k našim zákazníkom a Vaše potreby sú pre nás na prvom mieste. Aby sme Vám vedeli čo najlepšie poradiť, potrebujeme vedieť kde ako budete naše produkty používať. V predajni sa  Vám budeme plne venovať, rozoberieme Vaše potreby, zistíme preferencie, poradíme. Spolu nájdeme to správne riešenie. U nás predávame na základe skúseností. Aktívne športujeme a predávaný tovar sami, či za pomoci profesionálnych  športovcov, testujeme. Takto sme Vám schopní  poskytnúť praktické rady a tipy.

U nás nájdete len kvalitné a renomované značky, ktoré Vás v teréne nesklamú. Športové vybavenie testujeme my sami alebo priamo rôzni športovci. U nás nájdete širokú ponuku outdoorovej výstroje, obuvi a vybavenia na bežky, lyže či bicykel. Našim cieľom je byť dlhodobo Vašou voľbou číslo 1. Chceme sa aj naďalej starať o Vašu pohodu a bezpečnosť. Kvalitný servis je tým prvým krokom. Zakúpené viazanie Vám bezplatne namontujeme a na mieru orežeme pásy na lyže.