Novinky
La Sportiva Testarossa 2019

Nová La Sportiva Testarossa 2019 v YAK&RYSY.

viac
La Sportiva SS 2019

Nová kolekcia La Sportiva 2019 už v obchode.   Buď ako PRO - Lez ako PRO Malá vzorka z novej kolekcie oblečenia. Oveľa viac možete vidieť a vyskúšať u nás v predajni Yak&Rysy.

viac

Prečo my

Lebo si zakladáme na osobnom prístupe k našim zákazníkom a Vaše potreby sú pre nás na prvom mieste. Aby sme Vám vedeli čo najlepšie poradiť, potrebujeme vedieť kde ako budete naše produkty používať. V predajni sa  Vám budeme plne venovať, rozoberieme Vaše potreby, zistíme preferencie, poradíme. Spolu nájdeme to správne riešenie. U nás predávame na základe skúseností. Aktívne športujeme a predávaný tovar sami, či za pomoci profesionálnych  športovcov, testujeme. Takto sme Vám schopní  poskytnúť praktické rady a tipy.

U nás nájdete len kvalitné a renomované značky, ktoré Vás v teréne nesklamú. Športové vybavenie testujeme my sami alebo priamo rôzni športovci. U nás nájdete širokú ponuku outdoorového výstroja, obuvi a vybavenia na bežky, lyže či bicykel. Našim cieľom je byť dlhodobo Vašou voľbou číslo 1. Chceme sa aj naďalej starať o Vašu pohodu a bezpečnosť. Kvalitný servis je tým prvým krokom. Zakúpené viazanie Vám bezplatne namontujeme a na mieru orežeme pásy na lyže.