Novinky
TOR DES GÉANTS

TOR DES GÉANTS9-18.9.2022   Hory, dobrodružstvo, vytrvalosť, pokora a láska Legendárny mega ultra pretek okolo údolia Aosta (sever Talianska) s dĺžkou cca 350 km a prevýšením cca 30000 m so štartom a cieľom v mestečku Courmayeur na južnej strane Mont Blanku....

viac
Tatranské vrcholy a sedlá za štyri dni

  Tatranské vrcholy a sedlá za štyri dni   V rámci prípravy na TORx som hľadal projekt, kde by som bol niekoľko dní v plnej záťaži, nabral veľké prevýšenie a pohyboval sa v...

viac
Kontrola lavinových vyhledávačů PIEPS

  Kontrola lavinových vyhledávačů PIEPS

viac

Tatonka

Nový outdoorový výstroj pre dobrodružstvá, cestovanie a každodenný život!

New equipment 2019


Tatonka kolekcia 2019 je online! V spoločnosti Tatonka nájdete fantastické outdoorové batohy, šikovné cestovné potreby a inteligentné príslušenstvo pre všetky vaše výlety a túry. Môžte tiež objavoviť štýlové a funkčné batohy a tašky na ramená.

Pre vysokohorských turistov a dobrodruhov: ultraľahké turistické batohy s inovatívnymi bezpečnostnými prvkami.
Naše super ľahké, vetrané turistické batohy Skill 30 RECCO a Kings Peak 45 RECCO vám ponúkajú integrovaný systém RECCO® pre väčšiu bezpečnosť vo voľnej prírode. V núdzových situáciách vás môžu profesionálne záchranné jednotky rýchlo a bezpečne nájsť.
Oba batohy sú vyrobené so špeciálne vyvinutou T-Dia Rip od Tatonky, ktorá je ľahká, super robustná a odolná proti roztrhnutiu. Systém X Vent Zero s optimalizovanou hmotnosťou poskytuje vašim chrbátom čo najlepšie vetranie s minimálnymi kontaktnými bodmi.

skill 30 recco Kings Peak 45 RECCOPre cestovateľov a ľudí na cestách: cestovný batoh Great Escape.
Späť je jeden z prvých produktov spoločnosti Tatonka, kultový cestovný batoh Great Escape. Pokiaľ ide o materiál, dizajn a farebné schémy, je Great Escape samozrejme ikonou, ale má veľa ďalších nových a chytrých detailov. Top vlastnosti: pohodlný, prekryteľný nosný systém do lietadlá, uzamykateľný otvor pre hlavný priestor a odnímateľný predný batoh s celým radom vychytávok. Nový a vylepšený model Great Escape sa dodáva v nasledujúcich rozmeroch: 50 + 10 litrov, 60 + 10 litrov a 75 + 10 litrov.

Great Escape 50+10 LGreat Escape 50+10 L Great Escape 60+10 LGreat Escape 60+10 L Great Escape 75+10 LGreat Escape 75+10 LPre obchodných cestujúcich a fanúšikov rýchleho vypadnutia: batoh do lietadla Flightcase 25
Flightcase 25 je štýlový cestovný batoh s kapacitou 25 l, ktorý je vybavený samostatným ľahko prístupným obalom na notebook. Hlavné oddelenie sa úplne otvorí pre ľahké nakladanie, keď ste na cestách. A tá najlepšia vec? Môžete ho použiť aj ako batoh pre office!

Flightcase 25


Podľa nás  top daypack notebook batoh.
Ak máte radi, keď sú všetky vaše veci perfektne zorganizované a chcete dostatok priestoru pre všetky vaše dokumenty, tak Server Pack 29 vás inšpiruje.Tento batoh má veľké, ľahko prístupné multimediálne vrecko s samostatným polstrovaným puzdrom pre 17-palcový prenosný počítač, tablet a ďalšie príslušenstvo, ktoré potrebujete. V hlavnej priehradke je miesto pre dve A4 a predné vrecko je vybavené organizérom s polstrovaným puzdrom na smartphone.

Server Pack 29

Čo ďalej? V Tatone nájdete viac zábavy. V našej kolekcii máme stany, kuchynský riad z nehrdzavejúcej ocele, outdoorové príslušenstvo, cestovné tašky a vozíky, ako aj batohy, cestovné potreby a súpravy prvej pomoci.

A vždy je jedna vec, na ktorú sa môžete spoľahnúť: Vyrábame 100% fair. Všetky výrobky spoločnosti Tatonka sú vyrábané za spravodlivých, sociálnych a transparentných pracovných podmienok vo vlastných zariadeniach vo Vietname. Viac informácií o Tatone Open Factory nájdete tu.