Novinky
La Sportiva Testarossa 2019

Nová La Sportiva Testarossa 2019 v YAK&RYSY.

viac
La Sportiva SS 2019

Nová kolekcia La Sportiva 2019 už v obchode.   Buď ako PRO - Lez ako PRO Malá vzorka z novej kolekcie oblečenia. Oveľa viac možete vidieť a vyskúšať u nás v predajni Yak&Rysy.

viac

Akciový tovar

Úvod Úvod Akciový tovar

Akcia!

Aj u nás je sem-tam čas na nejakú tú zľavu, najmä keď je jesenno-zimný tovar pomaly na ceste  Tentokrát padla voľba na minuloročné modely turistických topánok La Sportiva Nucleo a Genesis s technológiou Gore-Tex Surround. Tieto botičky sú pre kažého, kto sa chce na kopcoch pohybovať ľahko, preferuje komfort mäkkej topánky pred tvrdou "vibramou" a ocení priedyšnosť a vodeodolnosť. Vyššie Nucleo sme zlacnili z pôvodných 219€ na 169€ a nižší Genesis u nás kúpite za 159€‼️

La Sportiva Nucleo a Genesis

Vysoké Nucleá či nízke Genesis teraz za parádne ceny!


La Sportiva Nucleo

La Sportiva Nucleo je vyššia topánka s Gore-Tex Surround membránou, ktorá zaručí priedyšnosť a nepremokavosť. Je zároveň príjemne mäkká, takže ani na asfalte sa netreba cítiť ako v lyžiarke. A teraz sme ju z pôvodných 219€ zlacnili až na 169€!

 

Goretex Surround

Membrána Gore-Tex Surround vie dýchať omnoho lepšie ako bežný Gore-Tex, poskytuje dokonca až o 30% väčšiu paropriepustnosť. Aj vďaka tomu si noha môže dýchať a nezapotí sa tak jednoducho.

La Sportiva Genesis

La Sportiva Genesis je nižšou verziou Nuclea, je ešte ľahšia a takisto príjemne mäkká. Na ľahkú turistiku, rýchle šlapačky či prechádzky v lese aj za tepla či sparna je to ideálny kamoš! Zlacnili sme ju zo 199€ na 159€.